dolu güvenlik filesi

Dolu koruma filesi isminden de anlaşılacağı üzere dolu gibi zor hava şartlarından korunmak amaçlı tasarlanan file sistemidir. Özellikle son dönem de artan dolu yağışları hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Dolunun büyük ve sert olması yağdığı yere bir hayli zarar vermektedir. Yağan dolu sebebiyle birçok mahsul telef olduğu gibi araçlar, dükkanlar vb. yerlerde zarar görmüştür. Buda maddi anlamda büyük yük oluşturmuştur. Bu yüzden kişiler güvenlik önlemleri almaya başlamıştır. Alınacak güvenlik önlemleri arasında dolu tülleri de yer almaktadır.

Yine farklı kullanım alanları olan ve pek çok avantaj sağlayan dolu güvenlik filesi özellikler ser, tarla gibi alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Mahsullere zarar gelmesini engelleyen bu sistem iri taneli ağır yağışların verdiği zararlardan korumaktadır. Sadece dolu için değil diğer ağır yağışlardan da koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece ürününüzü korumakla kalmayıp fidan ve ağaçlarınızı da korur buda gelecek yılın mahsullerini de garanti altına almanızı sağlar. Bu fileler gözlü yapılara sahiptir, hava sirkülasyonu sağlar ve bitkinin nefes almasına Araba koruma filesi olanak tanır. Ürün güneşin zararlı ışınlarından da korumaktadır. Ayrıca zararlı böcek ve kuşlara karşıda bir önlem oluşturmaktadır. Ürün başta da belirttiğimiz gibi pek çok alanda kullanılır özellikle bu günler de araba üstlerinde de rastlamaktayız.

Araba koruma filesi sert yağışlı havalarda dolu güvenlik filesi arabaları çevreleyerek zarar görmesini engellemektedir. Son günlerdeki ağır dolu yağışından pek çok araç etkilenmiştir. Araç sahipleri hava durumu takibi yaparak kendince önlemler almıştır. Ancak bunlar arasında en uygun ve kullanışlı olanı file sistemidir. Kurulumu basit olduğu gibi yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Fileler yüksek mukavemetli olup %100 naylon polyamid iplerden üretilmektedirler. Her türlü hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Uv ışınlarına da dayanıklıdır kolayca deforme olmaz. Ekonomiktir ayrıca uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *